logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Electra: Me pelqejne lodrat e seksit
Autor E. iloti - 15 settembre 2010 16:58
  

Carmen Electra ka zbuluar se ajo eshte nje vajze skllave dhe se kenaqet duke qene nenshtruese ne shtrat.
Ish-aktorja e serise Baywatch madje e ka uar kete interesim te saj edhe nje shkalle me larte, duke dizajnuar nje linje te lodrave te -

seksit dhe ndihmesave martesore.

shte nje gje ca e mbrapsht. Me pelqejne veshjet e brendshme me pelqejne lodrat e seksit dhe e gjithe ideja e tyre. Te gjitha. Jam nje vajze skllave e vetes. Me pelqen te jem nen kontroll ndonjehere, si nenshtruese. Por pastaj eshte kenaqesi te jesh edhe e nenshtruar. Mua me pelqen ti luaj te dy rolet, ka thene Electra. /Telegrafi/-
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 25512, stampe 23 ©


Meemira.com