logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Video: Ku dhe si jeton Cristiano Ronaldo
Autor E. Ēiloti - 06 dicembre 2010 17:24
  

Villa luksoze, ne lagjet me te pasura, super makina, pishina dhe shume femra ne shtrat, kjo eshte jeta e Cristiano Ronaldos. Po i vijne parate nga te gjitha anet, vjet u transferua ne Real Madrid per nje shume rekorde, mer rroge te “majme” dhe njekoh-

esisht eshte model per firmen Armani.

Ne nje interviste ai theksoi se ben nje jete normale si e gjithe bota. Por nuk besoj se do te dakordoheni me kete nese shikoni se si jeton ai. Ju keshilloj qe te shikoni videon me poshte dhe per nje moment mbyllni syte dhe paramendoni veten tuaj ne shtepine e tij.
-
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 69433, stampe 43 ©


Meemira.com