logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Miley Cyrus, nga Hannah Montana ne videot hot
Autor E. Ēiloti - 06 novembre 2010 17:18
  

Nuk eshte ende maxhorene, por eshte nje nga yjet me te fuqishem te botes. Idhulli i adoleshenteve fale Hannah Montana, telenovela e lanēuar nga Disney Channel, Miley Cyru eshte nje fenomen muzikor, televiziv dhe me nivel boteror.
Fale suksesit-

te albumit “Can't Be Tamed”, me 7 nentor per here te pare do te ngjitet ne skenen e Mtv Europe Music Awards, ne program ne Madrid, ku duhet te perballet me kengetare si Shakira, Rihanna, Lady Gaga e Katy Perry.

Ne vigjilie te 18 vjetorit, Miley nuk eshte me ajo vajza e vogel me syte blu dhe faqet e fryra. Videot e “Can't Be Tamed” dhe “Who owns my heart”, e tregojne kete.

Ne te paren, duket nje Miley qe arratiset nga nje kafaz, qe simbolizon vullnetin per t’u emancipuar nga nje imazh qe tani i rri ngushte.

Ne videon e dyte ka ngjallur nje sere protestash: Miley, me nje trukim te rende dhe levizje seksuale dhe protagonist i nje vallezimi hot ne diskoteke.
(www.top-channel.tv)-
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 25988, stampe 10 ©


Meemira.com