logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Top Channel: Emisioni 100 milion
Autor Roni - 25 gennaio 2011 22:12
  

Do te jeni ne gjendje te ruani 100 Milione leke (te vjetra)?
Mund te manaxhoni emocionet Tuaja dhe te merrni me vete 100 Milione?

100 Milione eshte LIVE Show i jashtezakonshem ku garuesit duhet te jene ne ift. Ata mund te fitoj-

ne - apo te humbin jeta Juaj ndryshon ne Top Channel me leket LIVE!

Regjistrohuni on line ne kete faqe interneti per te qene pjese e lojes LIVE ne Top Channel. Apliko per t'u bere pjese! Apliko duke klikuar mbi 100 Milione!

100 Milione fillon se shpejti ne Top Channel.Drejtuar nga Adi Krasta
100 Milion 'cash' per Ju.

Ajo qe duhet te beni eshte te ruani 100 Milione!

100 Milione jane Tuajat, Ju vetem duhet t'i ruani ato.

Plotesoni formularin e aplikimit per te qene pjese e show-t tone.
http://top-channel.tv/100milione/apliko.php

---------------------------------------------
Tete pyetje, vetem tete qendrojne mes Jush dhe 100 Milione, per ti cuar ato ne shtepi.

Per cdo pyetje ju keni kater pergjigje te shfaqura ne ekran dhe kater dyer ku mund te vendosni leket. Ate qe duhet te beni eshte te vendosni leket Tuaja -

ne pergjigjen e sakte. Nese nuk jeni te sigurte Ju mund ti ndani leket deri ne tre pergjigje, por nese Ju gaboni ne pergjigje, atehere, leket do te bien poshte dhe Ju do ti humbisni pergjithmone.
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 98282, stampe 35 ©


Meemira.com