logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Gjestet dhe fotot e nxehta te Klodit dhe Mirjetes se BB4
Autor Arnold - 05 agosto 2011 12:45
  

Qe ne kohen qe ishin brenda shtepise se Big Brother Albania jane komentuar shume dhe pse jo, paragjykuar gjate, per menyren sesi silleshin me njera-tjetren. Nje miqesi qe lindi jo shume natyrshem dhe qe ne nisje te saj mori nuanca te tjera.
-


Miqesia midis tyre jo vetem qe vazhdon, por tashme dy vajzat po kalojne edhe pushimet bashke. Ndodhen ne vendin e preferuar te Mirjetes, ne plazhin e Velipojes dhe bashke me Klodiana gjestet dhe veprimet jane nga me provokueset. Klodi duket me e zhdervjellta dhe ne nje ast tenton te provokoje duke tentuar te zbertheje rrobabanjot nen veshtrimin e shume meshkujve qe gjendeshin verdalle dhe i shihnin vajzat pa ua ndare syte.

Mirjeta ne dukje me serioze por ama duke ia mbajtur mire ison Klodit ne shume situata te inskenuara nga vete ajo. Te shtrira shume prane njera-tjetres ne rere, e me pas te zhvendosura ne lokalet aty perreth. Po kalojne keshtu pushimet e dy vajzave te klasifikuara ne listen e VIP-ave pas pjesemarrjes ne edicionin me te fundit te Big Brother Albania. Bluetooth


/Vipat.info-
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 21280, stampe 14 ©


Meemira.com