Lista e pronave te reja

13,000 Leke

 • Siperfaqa 35.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Garsoniere Te Tv Klan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio, Tirane - Jepet garsoniere.arredim bashkohor.e kompletuar me te gjitha.zone shume e preferuar.cmim okazion. ...

200 Euro

 • Siperfaqa 70.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Qera, Apartament 1+1, Fresku Id: Plus13053

Fresku/Linze, Tirane - Jepet me qera apartament në zonën e freskut.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 70m2• kati i 3 banim• orientim perëndim• në proces hipotekimiapartamenti disponon: am...

94,320 Euro

 • Siperfaqa 104.00 m2
 • Kati 8
 • 2+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Don Bosko, Tirane - Apartamenti ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, don bosko.dhenbsp;informacion mbi apartamentin :dhenbsp;• sipërfaqe apartamenti : 104.8 m2.dhenbsp;• katidhenbsp; 8 banim.dhenbsp;organizimi :dhe...

200,000 Euro

 • Siperfaqa 137.00 m2
 • Kati 10
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - Shitet, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë Pri14168 ( Future H

Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Apartamenti është i pozicionuar në zonen e liqeni artificial • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 10• sipërfaqja e apartamentit: 137 m2 • organizimi: apartamenti dispon...

114,000 Euro

 • Siperfaqa 125.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 E Mobiluar

Shtepi ne shitje - 2+1+2bllk, I Madh (125 M2) Afer Shk. Se Baletit (zone E Preferuar) Mob

Rruga e Elbasanit/Ambasada USA, Tirane - Apartament i vecante, 2+1+2ballkone (125 m2) afer shkolles se baletit (rr. mihal grameno) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | tavane me punime gips...

67,900 Euro

 • Siperfaqa 67.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë Pri11788

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Apartamenti ndodhet në hyrje te rrugës peti, prane market conad.informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati i 1 banim• sipërfaqja e apartamentit: 66.55 m2.apartamenti disponon:• sall...

82,900 Euro

 • Siperfaqa 85.00 m2
 • Kati 1
 • 1+1 Bosh

Shtepi ne shitje - Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë Id: Pri11790

Liqeni i thate/Kopshti botanik, Tirane - Apartamenti ndodhet në hyrje te rrugës peti, prane market conad.informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati i 1 banim• sipërfaqja e apartamentit: 84.26 m2.apartamenti disponon:• sall...

30,000 Leke

 • Siperfaqa 70.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jap Me Qira 1+1 I Mobiluar I Ri, 30,000 Leke Prane Spitalit Hygeia

Kamez/Paskuqan/Babrru, Tirane - Jepet me qira apartament 1+1+bllk💶Çmimi: 30.000 leke/ muaj📌prane spitalit hygeia⭕️apartamenti ndodhet në katin e 3-te te nje pallati te ri ashensor📐sipërfaqe 70m²🛏dhomë gjumi🛋s...

40,000 Leke

 • Siperfaqa 94.00 m2
 • Kati 6
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Me Qira Apartament 2+1 : Vasil Shanto .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet me qira apartament 2+1 . i mobiluar , pallati ri me ashensor kati 6 .kondicioner po .mbrapa universiteti europian pallati ri .adresa :vasil shanto .cmimi 400 mije leke . ...

25,000 Leke

 • Siperfaqa 60.00 m2
 • Kati 2
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartament 1+1

Brryli/Rruga Bardhyl, Tirane - Jepet me qera apartament 1+1 tek "brryli". apartamenti ka siperfaqe prej 60 m2, organizohet nga nje ambjent ndenje dhe gatimi i perbashket, nje dhome gjumi, nje tualet dhe njedhenbsp; ballkon. apartam...

350 Euro

 • Siperfaqa 100.00 m2
 • Kati 2
 • 2+1 Bosh

Shtepi me qera - I Pabanuar Me Pare 2+1+2bllk (blv. I Ri-telekom) Pallat I Ri \ Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres/Medreseja, Tirane - Jepet me qera super apartament 2+1+2ballkone (100m2) tek bulevardi i ri (telekomi) zone perfekte - banesa ndodhet ne pallat te ri me ndertime super cilesor | i gjithi i rinovuar me investime super cil...

22,000 Leke

 • Siperfaqa 65.00 m2
 • Kati 4
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 1+1+a Kati 4, 65 M² 22.000 Leke (rr.

Ysberisht/Kombinat/Selite, Tirane - Prej dates 1 prill, ofrohet me qira apartament 1+1, ne rrugen 3 deshmoret, yzberisht, pallati big market, kati 4, i mobiluar dhe i pershtatur mjaft mire ne 2+1. perballe pallatit ndodhet edhe stacioni...

500 Euro

 • Siperfaqa 140.00 m2
 • Kati 8
 • 3+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Me Qera Apartment 3+1 Fusha E Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet me qera apartment 3+1 i mobiluarkati 8 jo i fundit pallat i ri me ashensor adresa fusha e aviacionitrruga e dafinave cmimi 500/€ per me teper kontaktoni  ...

30,000 Leke

 • Siperfaqa 70.00 m2
 • Kati 3
 • 1+1 E Mobiluar

Shtepi me qera - Jepet Apartament Me Qera Erball Spital Amerikan 3

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko, Tirane - Jepet apartament me qera perball spital amerikan 3.apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet dhe 1 ballkon.apartamenti eshte totalisht i mobluar dhe i pabanu...

Feature properties

17,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

25,000 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Apartament 2+1 Per Qira Prane Spitalit Amerikan 3

350,000 Euro

Shtepi ne shitje - Tirane

Shitet, Vilë, Lundër, Tiranë, Pri 8990 (future Home Priority)

30,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament 1+1 Prane Juridikut

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

9 Kateshet Prane Qendres Jepet Apartament Me Qera 1+1

14,000 Leke

Shtepi me qera - Tirane

Jap Shtepi Private Me Qera 1+1

250 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament Me Qera Tek Siri Kodra

350 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Komuna Parisit Prane Lulishtes

240 Euro

Shtepi me qera - Tirane

Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar . Ruga Barrigadave . Tek Gjimnazi Sami Frasheri .

Me te preferuarat