Login for faster access to the best deals. Click here if you don't have an account.

Punesim i menjehershem si testues website/apps. Private

3 mesi fa Jobs Offers Tirana   293 views

-- Lek

  • img
Location: Tirana
Price: -- Lek Negotiable

Ofrohet trajnim / punesim si testues website dhe aplikacione mobile nga shtepia per nje kompani Gjermane.

Kerkohen persona qe duan te punojn part-time ose full -time si testues, kjo oferte eshte e vlefshme edhe per studentet ose dhe persona qe jan ne mardhenie pune gjithashtu per kedo qe do te fitoj te ardhura shtese duke testuar website dhe aplikacione mobile nga shtepia.

Ju mund te zgjidhni vet se sa keni mundesi te punoni dhe kjo sepse puna nuk ka nje orar fiks per te punuar,gjithcka e zgjidhni ju.

Kerkesat qe duhet te plotesoni :

1- Te keni njohuri te gjuhes angleze.

2- Te keni ne perdorim nje Laptop ose nje smartophone.

3- Te keni te pakten 2 ore te lira ne dite per te punuar.

Te gjithe te interesuarit qe duan ti bashkohen ketij projekti te paraqesin interesin duke shkruar ne whatsapp ne nr 0688845008.

Mirepresim interesin tuaj per punen...

Additional Details

Start Date 29/04/2019
Company Testim aplikacione
Work Type Permanent